O NAS

  1. Home
  2. O NAS

O NAS

Nasza historia

Jesteśmy firmą doradczą i wdrożeniową, co oznacza, że nie tylko doradzamy co i jak Klient powinien zrobić, ale operacyjnie współpracujemy z jego menadżerami, pracownikami przy rozwoju oraz wdrożeniu nowych rozwiązań wpływających na efektywność.

Mamy ponad 15 lat doświadczenia oraz blisko sto zrealizowanych projektów w Polsce i za granicą. Naszą domeną są restrukturyzacje rozwojowe oraz zarządzanie zmianą.

Specjalizujemy się w efektywności zarządzania, czyli projektujemy, testujemy i wdrażamy programy poprawy efektywności operacyjnej przedsiębiorstw.

Wszystkie projekty mają jeden cel – budowanie doskonałości operacyjnej prowadzonych biznesów poprzez poprawę efektywności procesowej i zarządzania, podniesienie produktywności, optymalizację kosztów operacyjnych, zmianę mentalności pracowników, ugruntowanie podejścia do samodoskonalenia się organizacji.


Pracujemy u Klientów jako konsultanci i wdrożeniowcy lub interim menadżerowie, biorąc pełną odpowiedzialność za efekty wprowadzanych zmian.

Podchodzimy do każdego zadania z perspektywy technicznej i taktycznej, pomagając Klientom w obniżaniu kosztów i poprawiając ich efektywność działania. Osiągamy to poprzez optymalizację systemów zarządzania oraz programy szkoleniowe i sesje coachingowe.

Podczas wdrożenia stosujemy podejście aktywnego zarządzania oraz sprawdzone a zarazem nowoczesne narzędzia zarządzania z wykorzystaniem metodologii Lean Management, MBO oraz WCM.

Współpraca z naszymi Klientami polega na dostarczeniu właściwych kompetencji pozwalających na trwałe zwiększenie efektywności prowadzonych działań biznesowych.

MISJA – WIZJA – WARTOŚCI – EFEKTY

Nasza misja

Pomagamy organizacjom w osiąganiu ich ambitnych celów oraz wyższych wyników, poprzez lepsze ich zorganizowanie, stabilizację procesów, podniesienie efektywności, optymalizację kosztów operacyjnych oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników, czego efektem jest poprawa produktywności i wzrost rentowności.

Nasze wartości

Firma jest oparta na podstawowych wartościach jak:
• uczciwość
• profesjonalizm
• skuteczność
• efektywność jako wyznacznik prowadzonej działalności

Nasza wizja

Być uznaną i cenioną na rynku organizacją doradztwa operacyjnego, która skutecznie i trwale wdraża założone i oczekiwane przez klienta rozwiązania podnoszące efektywność operacyjną.
• Jesteśmy po to, aby tworzyć lepsze i bezpieczne jutro dla tych, którzy nam ufają i wiążą z nami przyszłość.
• Dążymy by zostać liderem wśród firm wdrażających rozwojowe restrukturyzacje operacyjne.
• Jesteśmy firmą dynamiczną i elastyczną, aktywnie odpowiadającą na potrzeby Klientów.
• Korzystamy z wypracowanych metod zarządczych opartych na WCM, MBO i Lean.
Razem dążymy do osiągnięcia sukcesu, bo działając zespołowo jesteśmy bardziej skuteczni.
• Z naszej pracy pragniemy czerpać satysfakcję oraz korzyści finansowe, które inwestujemy w dalszy nasz rozwój.

Osiągane efekty

Efekty mierzalne podczas realizacji projektów są elementem kontrolnym naszego działania.
Biorąc pod uwagę dotychczas osiągnięte rezultaty prowadzonych projektów, prezentujemy wartości zmian wskaźników operacyjnych naszych Klientów

już w trakcie wprowadzanych i realizowanych projektów (w przykładowych, wybranych obszarach):
• Zmniejszenie kosztów około 20%
• Poprawa produktywności ludzi około 25%
• Poprawa efektywności procesów około 20%
• Poprawa efektywności sprzedaży około 30%
• Zmniejszenie strat około 40%
Nastawienie na mierzalność efektów dotyczy nie tylko Klienta, ale również naszego działania jako doradcy.
W każdym z realizowanych projektów, ze względu na mierzalność wyników, prezentujemy ROI uzyskane z wdrożonych i skutecznych zmian. W przypadku kompleksowych Projektów Poprawy Efektywności Operacyjnej wskaźnik ROI osiąga wartości od 185% do ponad 300%.